The new PAD26-02L Anti-theft Countertop iPad Kiosk with security lock is designed for protecting your tablets in the public. Holder with 90° rotate and tilt function for multiple viewing angle. Power cable and other cables can run along the tube for better organizing. Steel base is solid and stable. Ideal for use in education, health-care, corporate, retail and point of sale environments.
Anti-theft Countertop Tablet Kiosk Stand for 12.9" iPad Pro (Gen3)
Ideal for Trade Show, Store Display and More Public Places
описание
Color:

Matte White

Matte Black
Особенности
-
●Heavy-Duty Construction: provides extra strength and durability
-
●Free-Tilting Design: for multiple viewing experiences
-
●90° Rotation: for easily holding your iPad in portrait or landscape orientation
-
●Anti-theft Lock with a Key: for additional security preventing any unwanted removal in the public
-
●Internal Cable Routing: cable management integrated in column keeps cables concealed and organized
-
Heavy-Duty Construction: provides extra strength and durability
-
Free-Tilting Design: for multiple viewing experiences
-
90° Rotation: for easily holding your iPad in portrait or landscape orientation
-
Anti-theft Lock with a Key: for additional security preventing any unwanted removal in the public
-
Internal Cable Routing: cable management integrated in column keeps cables concealed and organized
спецификация
| Категория продукции: | Настольная стойка-киоск с защитой от воров для планшета |
| Класс: | Премиум |
| Материал: | Алюминий,Сталь,Пластик |
| Обработка поверхности: | Порошковое покрытие |
| Цвет: | Матовый белый,Матовый чёрный |
| Размеры: | 300x200x472mm (11.8"x7.9"x18.6") |
| Подходящие устройства: | iPad Pro (Gen 3) |
| Подходящие размеры экранов: | 12.9" |
| Допустимая нагрузка: | 1kg (2.2lbs) |
| Диапазон наклона: | 0°~+75° |
| Поворот экрана: | 0°~+90° |
| Укладка кабеля: | Да |
| Панель съёмная: | Да |
| Защита от воров: | Да |
| Упаковка комплекта аксессуаров: | Полиэтиленовый пакет (обычный/на молнии) |
| Категория продукции: | Настольная стойка-киоск с защитой от воров для планшета |
| Класс: | Премиум |
| Материал: | Алюминий,Сталь,Пластик |
| Обработка поверхности: | Порошковое покрытие |
| Цвет: | Матовый белый,Матовый чёрный |
| Размеры: | 300x200x472mm (11.8"x7.9"x18.6") |
| Подходящие устройства: | iPad Pro (Gen 3) |
| Подходящие размеры экранов: | 12.9" |
| Допустимая нагрузка: | 1kg (2.2lbs) |
| Диапазон наклона: | 0°~+75° |
| Поворот экрана: | 0°~+90° |
| Укладка кабеля: | Да |
| Панель съёмная: | Да |
| Защита от воров: | Да |
| Упаковка комплекта аксессуаров: | Полиэтиленовый пакет (обычный/на молнии) |
Предыдущий
Следующий
ВАМ ТАКЖЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ
ЗАМЕЧА́НИЕ:Если продукт выбран, мы можем предоставить для сравнения только тот же тип продукта.
Перед удалением старого продукта, вы хотите добавить новый продукт для сравнения?
Перед удалением старого продукта, вы хотите добавить новый продукт для сравнения?
да
Отмена
Пожалуйста, нажмите„Добавить для сравнения“, чтобы сравнить продукты хотели в первую очередь.
согласовано




