The PAD26-04CL Floor Standing iPad Kiosk with security lock is designed for protecting your tablets in the public. Holder with 90° rotate and tilt function for multiple viewing angle. Power cable and other cables can run along the tube for better organizing. Steel base is solid and stable. Ideal for use in education, health-care, corporate, retail and point of sale environments.
Anti-theft Tablet Kiosk Floor Stand with Catalogue Holder for 12.9" iPad Pro (Gen1/2)
Ideal for Trade Show, Store Display and More Public Places
описание
Color:

Matte Black

Matte White
Особенности
-
●Heavy-Duty Construction: provides extra strength and durability
-
●90° Rotation: for easily holding your iPad in portrait or landscape orientation
-
●Anti-theft Lock with a Key: for additional security preventing any unwanted removal in the public
-
●Internal Cable Routing: cable management integrated in column keeps cables concealed and organized
-
●Free-Tilting Design: for multiple viewing experiences
-
●Precise Cutouts: for complete access to all buttons, cameras, and power cable
-
●Height-Adjustable Brochure Holder: for displaying brochures, flyers and catalogs
-
Heavy-Duty Construction: provides extra strength and durability
-
Free-Tilting Design: for multiple viewing experiences
-
90° Rotation: for easily holding your iPad in portrait or landscape orientation
-
Precise Cutouts: for complete access to all buttons, cameras, and power cable
-
Anti-theft Lock with a Key: for additional security preventing any unwanted removal in the public
-
Height-Adjustable Brochure Holder: for displaying brochures, flyers and catalogs
-
Internal Cable Routing: cable management integrated in column keeps cables concealed and organized
спецификация
| Категория продукции: | Напольная стойка-киоск с защитой от воров для планшета |
| Класс: | Премиум |
| Материал: | Сталь,Алюминий,Пластик |
| Обработка поверхности: | Порошковое покрытие |
| Цвет: | Матовый чёрный,Матовый белый |
| Размеры: | 400x300x1277mm (15.7"x11.8"x50.3") |
| Подходящие устройства: | iPad Pro |
| Подходящие размеры экранов: | 12.9" |
| Допустимая нагрузка: | 1kg (2.2lbs) |
| Диапазон наклона: | 0°~+75° |
| Поворот экрана: | 0°~+90° |
| Установка: | На пол |
| Укладка кабеля: | Да |
| Панель съёмная: | Да |
| Защита от воров: | Да |
| Упаковка комплекта аксессуаров: | Полиэтиленовый пакет (обычный/на молнии) |
| Категория продукции: | Напольная стойка-киоск с защитой от воров для планшета |
| Класс: | Премиум |
| Материал: | Сталь,Алюминий,Пластик |
| Обработка поверхности: | Порошковое покрытие |
| Цвет: | Матовый чёрный,Матовый белый |
| Размеры: | 400x300x1277mm (15.7"x11.8"x50.3") |
| Подходящие устройства: | iPad Pro |
| Подходящие размеры экранов: | 12.9" |
| Допустимая нагрузка: | 1kg (2.2lbs) |
| Диапазон наклона: | 0°~+75° |
| Поворот экрана: | 0°~+90° |
| Установка: | На пол |
| Укладка кабеля: | Да |
| Панель съёмная: | Да |
| Защита от воров: | Да |
| Упаковка комплекта аксессуаров: | Полиэтиленовый пакет (обычный/на молнии) |
Предыдущий
Следующий
ВАМ ТАКЖЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ
ЗАМЕЧА́НИЕ:Если продукт выбран, мы можем предоставить для сравнения только тот же тип продукта.
Перед удалением старого продукта, вы хотите добавить новый продукт для сравнения?
Перед удалением старого продукта, вы хотите добавить новый продукт для сравнения?
да
Отмена
Пожалуйста, нажмите„Добавить для сравнения“, чтобы сравнить продукты хотели в первую очередь.
согласовано




