With lockable enclosure and high-quality metal construction, PAD26-03N is a secure, stylish and affordable choice for using tablets to convey information or advertising in a public setting. 90° Rotation and free-tilting ability adapt to different viewing needs. Cable management keeps wiring organized and protected.
Anti-theft Countertop Tablet Kiosk Stand with Bolt Down Base for 9.7" iPad 5/6 & iPad Pro (1st), 10.2" iPad 7/8/9, 10.5” iPad Air (Gen 3)/iPad Pro, 10.1" Samsung Galaxy Tab A (2019)
Ideal for Trade Show, Store Display and More Public Places
описание
Тег:
Color:

Matte Black

Matte White
Особенности
-
●Heavy-Duty Construction: provides extra strength and durability
-
●90° Rotation: for easily holding your iPad in portrait or landscape orientation
-
●Internal Cable Routing: cable management integrated in column keeps cables concealed and organized
-
●Free-Tilting Design: for multiple viewing experiences
-
●Anti-theft Lock with a Key: for additional security preventing any unwanted removal in the public
-
●Bolt-Down Base: tamper-proof solid support for extra security
-
Heavy-Duty Construction: provides extra strength and durability
-
Free-Tilting Design: for multiple viewing experiences
-
90° Rotation: for easily holding your iPad in portrait or landscape orientation
-
Anti-theft Lock with a Key: for additional security preventing any unwanted removal in the public
-
Internal Cable Routing: cable management integrated in column keeps cables concealed and organized
-
Bolt-Down Base: tamper-proof solid support for extra security
спецификация
| Категория продукции: | Настольная стойка-киоск с защитой от воров для планшета |
| Класс: | Премиум |
| Материал: | Пластик,Сталь,Алюминий |
| Обработка поверхности: | Порошковое покрытие |
| Цвет: | Матовый чёрный,Матовый белый |
| Размеры: | 220x153x455mm (8.7"x6"x17.9") |
| Подходящие устройства: | iPad,iPad Air,iPad Pro,Samsung Galaxy Tab A (2019) |
| Подходящие размеры экранов: | ipad9.7" /ipad 10.2"/ ipad pro10.5" / ipad air 10.5"(Gen 3)/samsung TAB A10.1"2019 |
| Допустимая нагрузка: | 1kg (2.2lbs) |
| Диапазон наклона: | 0°~+75° |
| Поворот экрана: | 0°~+90° |
| Установка: | Болтовое основание |
| Укладка кабеля: | Да |
| Панель съёмная: | Да |
| Защита от воров: | Да |
| Упаковка комплекта аксессуаров: | Полиэтиленовый пакет (обычный/на молнии) |
| Категория продукции: | Настольная стойка-киоск с защитой от воров для планшета |
| Класс: | Премиум |
| Материал: | Пластик,Сталь,Алюминий |
| Обработка поверхности: | Порошковое покрытие |
| Цвет: | Матовый чёрный,Матовый белый |
| Размеры: | 220x153x455mm (8.7"x6"x17.9") |
| Подходящие устройства: | iPad,iPad Air,iPad Pro,Samsung Galaxy Tab A (2019) |
| Подходящие размеры экранов: | ipad9.7" /ipad 10.2"/ ipad pro10.5" / ipad air 10.5"(Gen 3)/samsung TAB A10.1"2019 |
| Допустимая нагрузка: | 1kg (2.2lbs) |
| Диапазон наклона: | 0°~+75° |
| Поворот экрана: | 0°~+90° |
| Установка: | Болтовое основание |
| Укладка кабеля: | Да |
| Панель съёмная: | Да |
| Защита от воров: | Да |
| Упаковка комплекта аксессуаров: | Полиэтиленовый пакет (обычный/на молнии) |
Предыдущий
Следующий
ВАМ ТАКЖЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ
ЗАМЕЧА́НИЕ:Если продукт выбран, мы можем предоставить для сравнения только тот же тип продукта.
Перед удалением старого продукта, вы хотите добавить новый продукт для сравнения?
Перед удалением старого продукта, вы хотите добавить новый продукт для сравнения?
да
Отмена
Пожалуйста, нажмите„Добавить для сравнения“, чтобы сравнить продукты хотели в первую очередь.
согласовано




